Dűne Univerzum - Elindult a fórum!!! ;)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dűne Univerzum - Elindult a fórum!!! ;)

A Dűne Univerzum hivatalos fóruma
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Dűne, Dűne messiása, Dűne gyermekei

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Stilgar
Admin
Admin



Férfi Hozzászólások száma : 47
Age : 45
Lakhely : Magyarország
Registration date : 2007. Jan. 02.

Dűne, Dűne messiása, Dűne gyermekei Empty
TémanyitásTárgy: Dűne, Dűne messiása, Dűne gyermekei   Dűne, Dűne messiása, Dűne gyermekei Icon_minitime2007-02-10, 16:15

Az Atreides ház felemelkedésének története.

Az első három kötet az Atreides ház Arrakisra településétől II leto hatalomra jutásáig meséli el az Impérium történetét. A Dűne rajongók egy része csak ezeket a könyveket ismeri, mivel a következő kötet stílusában már inkább a filozófikus irányokba kezdett elmozdulni, és voltak akiknek ez már nem tetszett.

Ebben a topikban tehát az első három köttettel kapcsolatos kérdésekről írhatjátok meg a véleményeteket.
Vissza az elejére Go down
http://dune.gportal.hu
szemanm




Hozzászólások száma : 1
Registration date : 2007. Feb. 12.

Dűne, Dűne messiása, Dűne gyermekei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dűne, Dűne messiása, Dűne gyermekei   Dűne, Dűne messiása, Dűne gyermekei Icon_minitime2007-02-12, 20:17

Mondanám, hogy ez egy alapmű mindenkinek, akit érdekel a téma, szerintem aki tudja miről van szó, az ezt is tudja!
Jó olvasást annak aki még csak 2-nél kevesebbszer olvasta ezeket a könyveket;)!
Vissza az elejére Go down
szemuta




nő Hozzászólások száma : 1
Lakhely : Győr
Registration date : 2007. Feb. 25.

Dűne, Dűne messiása, Dűne gyermekei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dűne, Dűne messiása, Dűne gyermekei   Dűne, Dűne messiása, Dűne gyermekei Icon_minitime2007-02-25, 22:48

Hol tudom beszerezni A Dűne messiása című kötetet? Előre is köszi a választ.
Vissza az elejére Go down
Stilgar
Admin
Admin



Férfi Hozzászólások száma : 47
Age : 45
Lakhely : Magyarország
Registration date : 2007. Jan. 02.

Dűne, Dűne messiása, Dűne gyermekei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dűne, Dűne messiása, Dűne gyermekei   Dűne, Dűne messiása, Dűne gyermekei Icon_minitime2007-02-26, 01:08

szemuta írta:
Hol tudom beszerezni A Dűne messiása című kötetet? Előre is köszi a választ.

Hali! Küldtem neked egy privát üzenetet!
Vissza az elejére Go down
http://dune.gportal.hu
Szamó




Hozzászólások száma : 1
Registration date : 2008. Jan. 03.

Dűne, Dűne messiása, Dűne gyermekei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dűne, Dűne messiása, Dűne gyermekei   Dűne, Dűne messiása, Dűne gyermekei Icon_minitime2008-01-03, 15:25

Én is rengeteg helyen kerestem, már rengeteg boltot bejártam de sehol (Dűne messiásai) ha valaki tud legyen szíves segítsen! nagyon megköszönném
Vissza az elejére Go down
zsolti

zsolti


Férfi Hozzászólások száma : 6
Age : 31
Lakhely : Budapest
Registration date : 2008. Feb. 10.

Dűne, Dűne messiása, Dűne gyermekei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dűne, Dűne messiása, Dűne gyermekei   Dűne, Dűne messiása, Dűne gyermekei Icon_minitime2008-02-10, 23:11

Szamó írta:
Én is rengeteg helyen kerestem, már rengeteg boltot bejártam de sehol (Dűne messiásai) ha valaki tud legyen szíves segítsen! nagyon megköszönném
Üdv, a Sárkánytűzben pár hete volt az biztos, több mint valószínű hogy még mindig van. (http://sarkanytuz.hu)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dűne, Dűne messiása, Dűne gyermekei Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dűne, Dűne messiása, Dűne gyermekei   Dűne, Dűne messiása, Dűne gyermekei Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Dűne, Dűne messiása, Dűne gyermekei
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dune 7
» Dune 7

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dűne Univerzum - Elindult a fórum!!! ;) :: A Dűne történetek :: Frank Herbert eredeti kötetei-
Ugrás: