Dűne Univerzum - Elindult a fórum!!! ;)
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dűne Univerzum - Elindult a fórum!!! ;)

A Dűne Univerzum hivatalos fóruma
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Dűne eretnekei, Dűne Káptalanház

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Stilgar
Admin
Admin



Férfi Hozzászólások száma : 47
Age : 45
Lakhely : Magyarország
Registration date : 2007. Jan. 02.

Dűne eretnekei, Dűne Káptalanház Empty
TémanyitásTárgy: Dűne eretnekei, Dűne Káptalanház   Dűne eretnekei, Dűne Káptalanház Icon_minitime2007-02-10, 16:36

Az Atreides ház cselekedetei a történelem tengerének mélyébe merültek, hősi legendákká fakultak. A két könyv a kialakult új társadalom szereplőinek küzdelmeit, intrikáit mutatja be. Frank Herbert ennek a történelmi időszaknak az elbeszélését 3 kötetesre tervezte, sajnos művét azonban már nem tudta befejezni.

1986. február 11-én hunyt el. Sad

Mit gondoltok ezekről a kötetekről?
Vissza az elejére Go down
http://dune.gportal.hu
Leto

Leto


Férfi Hozzászólások száma : 3
Age : 52
Lakhely : Nagyvárad
Registration date : 2007. May. 27.

Dűne eretnekei, Dűne Káptalanház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dűne eretnekei, Dűne Káptalanház   Dűne eretnekei, Dűne Káptalanház Icon_minitime2007-05-27, 20:42

Szerintem a ket legjobb kotete! Azzal egyutt, hogy komplex szerintem mestermuvek...a kedvenceim..lehet egy kisse elfogult vagyok:-)
Vissza az elejére Go down
Stilgar
Admin
Admin



Férfi Hozzászólások száma : 47
Age : 45
Lakhely : Magyarország
Registration date : 2007. Jan. 02.

Dűne eretnekei, Dűne Káptalanház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dűne eretnekei, Dűne Káptalanház   Dűne eretnekei, Dűne Káptalanház Icon_minitime2007-05-29, 14:35

Nekem a Dűne eretnekei az egyik legnagyobb kedvencem. Úgyhogy teljesen egyetértek veled.
Vissza az elejére Go down
http://dune.gportal.hu
Liu




nő Hozzászólások száma : 10
Age : 34
Lakhely : Magyarország, Somogy megye
Registration date : 2008. Mar. 15.

Dűne eretnekei, Dűne Káptalanház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dűne eretnekei, Dűne Káptalanház   Dűne eretnekei, Dűne Káptalanház Icon_minitime2008-03-16, 00:26

Kétségtelen, hogy 3 olyan könyv van a sorozatban, amelyik "csak úgy "önmagában is élvezhető. Ezek : a Dűne, az Eretnekei és a Káptalanház.A többi bizony elég lapos, ha az ember nem ismeri a többi részt. Nekem a legnagyobb bajom az Istencsászárával van.Vannak olyan részei, amelyek letehetlenek, máskhol meg kínszenvedés olvasni..
Vissza az elejére Go down
gorgonzola




Hozzászólások száma : 1
Registration date : 2013. Aug. 01.

Dűne eretnekei, Dűne Káptalanház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dűne eretnekei, Dűne Káptalanház   Dűne eretnekei, Dűne Káptalanház Icon_minitime2013-08-01, 11:56

Sziasztok!

Légyszi, ha vkinek megvan a letölthető Káptalanház, vagy tud linket, kérem küldje el nekem - köszi, sürgős
Rolling Eyes 
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dűne eretnekei, Dűne Káptalanház Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dűne eretnekei, Dűne Káptalanház   Dűne eretnekei, Dűne Káptalanház Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Dűne eretnekei, Dűne Káptalanház
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dune 7
» Dune 7

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Dűne Univerzum - Elindult a fórum!!! ;) :: A Dűne történetek :: Frank Herbert eredeti kötetei-
Ugrás: